Ziraat Bankkart kampanyaları — Ekim 2026
Bu bir arşiv sayfası: Ekim 2026 döneminde yayında olan 208 Ziraat Bankkart kampanyası. Aşağıda bunlardan en son eklenen 60 tanesi listeleniyor. Listelenenlerden 20 tanesi bugün hâlâ aktif, geri kalanının süresi doldu.
Toplam sayı Ekim 2026 Kart Kampanya Endeksi'nden; listedeki kampanyalar arşiv kayıtlarımızdan.
Son: 31.12.2026Bankkart Prestij Plus'tan Geleceğe Nefes
Ziraat · Diğer
Son: 30.11.2026Gürgençler'de 3 Taksit
Ziraat · Elektronik
Sona erdi · 31.10.2026Viessmann'da 12 Aya Varan Taksit
Ziraat · Yapı
Son: 30.11.2026Monster'da 10.000 TL Jest Lira ve 6 Taksit
Ziraat · Elektronik10.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺50.000
Sona erdi · 31.10.2026Tarım Kredi Koop Marketleri'nde 1.500 TL Jest Lira
Ziraat · Market1.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺2.500
Sona erdi · 31.10.2026Pazarama'da 400 TL Jest Lira
Ziraat · E-ticaret400 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺3.000
Son: 30.11.2026Gratis'te 150 TL Jest Lira
Ziraat · Kozmetik150 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺1.500
Sona erdi · 18.10.2026Pazarama'da 250 TL Jest Lira
Ziraat · E-ticaret400 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺3.000
Son: 30.11.2026Puffy'de 7'ye varan Taksit
Ziraat · Mobilya
Sona erdi · 31.10.2026ENUYGUN'da Hava Yolu Bilet Alımınıza 750 TL Jest Lira
Ziraat · Turizm750 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺7.500
Sona erdi · 31.10.2026ENUYGUN'da Otobüs Bileti Alımınıza 150 TL Jest Lira
Ziraat · Turizm150 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺1.000
Sona erdi · 31.10.2026CarrefourSA Alışverişlerinize 1.350 TL Jest Lira
Ziraat · Market1.350 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺3.500
Sona erdi · 31.10.2026Vaillant'ta 1.000 TL Jest Lira ve 9 Aya Varan Taksit
Ziraat · Yapı1.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺30.000
Son: 31.12.2026Mastercard Logolu Bankkart'ınızla Google Play'de %50 İndirim
Ziraat · E-ticaret
Sona erdi · 13.10.2026Vaillant'ta 1.000 TL Jest Lira ve 9'a Varan Taksit
Ziraat · Yapı1.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺30.000
Sona erdi · 31.10.20261.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺30.000
Sona erdi · 25.10.2026TROY kartını Trendyol'a Kaydedenlere 400 TL İndirim
Ziraat · E-ticaret400 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺3.000
Sona erdi · 31.10.2026Nocturne'de 4 Taksit
Ziraat · Giyim
Son: 30.11.2026Under Armour'da 4 Taksit
Ziraat · Giyim
Sona erdi · 31.10.2026Hummel'da 3 Taksit
Ziraat · Giyim
Son: 31.12.2026Bankkart Prestij ile Yurt Dışı Otel Harcamanıza %10 İndirim
Ziraat · Turizm
Sona erdi · 31.10.2026Enza Home'da 10.000 TL Jest Lira ve 7 Taksit
Ziraat · Mobilya10.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺50.000
Sona erdi · 31.10.2026Yataş Bedding'de 10.000 TL Jest Lira ve 7 Taksit
Ziraat · Mobilya10.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺50.000
Sona erdi · 31.10.2026Divanev'de 10.000 TL Jest Lira ve 7 Taksit
Ziraat · Mobilya10.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺50.000
Sona erdi · 15.10.2026Enuygun.com'da Otobüs Bileti Alımınıza 150 TL Jest Lira
Ziraat · Turizm150 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺1.000
Sona erdi · 15.10.2026Enygun.com'da Hava Yolu Bilet Alımınıza 750 TL Jest Lira
Ziraat · Turizm750 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺7.500
Sona erdi · 20.10.2026Viessmann'da Peşin Fiyatına 12 Taksit
Ziraat · Yapı
Sona erdi · 31.10.2026Jest Sektörü: Ulaşım ve Seyahat
Ziraat · Turizm500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺2.000
Sona erdi · 31.10.2026PENELOPE'de 3.500 TL Jest Lira ve 6 Taksit
Ziraat · Mobilya3.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺7.500
Son: 31.12.2026
Son: 30.11.2026CarrefourSA'da Peşin Fiyatına 4 Taksit
Ziraat · Market
Sona erdi · 31.10.2026Mobilya Alışverişinize 1.500 TL Jest Lira
Ziraat · Mobilya1.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺15.000
Sona erdi · 31.10.2026Elektronik ve Beyaz Eşya Alışverişinize 7.500 TL Jest Lira
Ziraat · Beyaz Eşya7.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺100.000
Sona erdi · 31.10.2026Elektronik ve Beyaz Eşya Alışverişlerinize 3.000 TL Jest Lira
Ziraat · Beyaz Eşya3.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺25.000
Sona erdi · 31.10.2026Giyim Alışverişlerinizde 750 TL Jest Lira
Ziraat · Giyim750 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺5.000
Sona erdi · 31.10.2026Hava Yolu Bilet Alımınızda 1.500 TL Jest Lira
Ziraat · Turizm1.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺4.000
Sona erdi · 31.10.2026Hava Yolu Bilet Alımınızda 6.000 TL Jest Lira
Ziraat · Turizm6.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺50.000
Sona erdi · 31.10.2026Market Alışverişlerinize 1.000 TL'ye Varan Jest Lira
Ziraat · Market1.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺5.000
Sona erdi · 31.10.2026Othellobedding.com'da 3.500 TL Jest Lira ve 6 Taksit
Ziraat · Mobilya3.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺7.500
Sona erdi · 19.10.2026Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde 1.500 TL Jest Lira
Ziraat · Market1.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺2.500
Son: 15.11.2026M Oil'de 500 TL Jest Lira
Ziraat · Akaryakıt500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺1.650
Son: 15.11.2026TotalEnergies'de 500 TL Jest Lira
Ziraat · Akaryakıt500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺1.650
Son: 30.11.2026N11'de 3 Taksit
Ziraat · E-ticaretMin. harcama ₺3.000
Sona erdi · 31.07.2026Bankkart Prestij'inize Boyner'de 1.000 TL İndirim
Ziraat · Giyim1.000 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺5.000
Son: 30.11.2026Teknosa'da 3'e Varan Taksit
Ziraat · ElektronikMin. harcama ₺1.500
Sona erdi · 19.10.2026Özdilek Marketlerinde ve Mağazalarında 300 TL Jest Lira
Ziraat · Market300 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺3.000
Son: 31.12.2026Bankkart Prestij'inize Galataport'ta Otopark Ödemeniz 1 TL
Ziraat · Otopark499 TL'ye varan kazanç
Sona erdi · 21.10.2026TROY Logolu Bankkart ile Getir'de Toplam 1.650 TL İndirim
Ziraat · Market1.650 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺750
Son: 31.12.2026Budget'ta %33 İndirim ve 5 Taksit
Ziraat · Turizm
Sona erdi · 31.10.2026Bankkart Gençlilere Mavi'de %15 İndirim
Ziraat · Giyim300 TL'ye varan kazanç
Son: 30.11.2026Continental'de 6 Taksit
Ziraat · Otomotiv
Sona erdi · 15.10.2026Imannoor'da 1.500 TL Jest Lira
Ziraat · Giyim1.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺5.000
Son: 30.11.2026Troy Apple mağazaları ve troyestore.com'da peşin fiyatına 5 taksit
Ziraat · Elektronik
Son: 30.11.2026Lazzoni'de 6 Taksit
Ziraat · Mobilya
Son: 30.11.2026Avva'da 2 Taksit
Ziraat · Giyim
Sona erdi · 31.10.2026Bella Maison'da 400 TL Jest Lira ve 3 Taksit
Ziraat · Mobilya400 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺4.000
Sona erdi · 01.10.2026Trendyol'da 9'a varan Taksit
Ziraat · E-ticaretMin. harcama ₺1.000
Sona erdi · 31.10.2026A101 Marketler'de 1.500 TL Jest Lira
Ziraat · Market1.500 TL'ye varan kazançMin. harcama ₺2.500
Sona erdi · 06.10.2026Yataş Bedding'de 6 Taksit
Ziraat · Mobilya
Sona erdi · 08.10.2026Enza Home'da 6 Taksit
Ziraat · Mobilya
Sık sorulanlar
Ekim 2026 Bankkart kampanyaları hâlâ geçerli mi?+
Bu sayfa Ekim 2026 dönemindeki 208 kampanyadan en son eklenen 60 tanesini listeler; bunların 20 tanesi bugün hâlâ aktif, 40 tanesinin süresi doldu. Her kartın üzerinde durumu yazıyor. Yalnız güncel olanlar için Bankkart kampanyaları sayfasına geç.
Geçmiş kampanyalar neden yayında tutuluyor?+
Bir kampanyanın geçen dönem ne verdiğini bilmek, benzeri tekrarlandığında ne bekleyeceğini bilmek demek. Bankalar sezonluk kampanyaları çoğu zaman yineliyor. Arşiv bunu görebilmen için var; güncel liste her zaman ayrı sayfada.
Bankkart — diğer dönemler
Arşiv yaklaşık altı ay geriye gider; daha eski kayıtlar listelerden düşer. Bir dönemde yeterli kampanya yoksa o ayın sayfası açılmaz.